Miercuri 23 Oct 2019
Tipărire

Elevi postliceala an școlar 2019-2020

Scris de Atodiresei Sorin. Posted in Avizier

ELEVII ÎNSCRIȘI  LA ȘCOALA POSTLICEALĂ – ASISTENT DE GESTIUNE

AN ȘCOLAR 2019-2020

Nr.

Nume/prenume

1.      

ANTOHE D. VIOLETA

2.      

BALABAN N. CAMELIA MARIANA

3.      

BEJAN S. (BALICA) CRISTINA MARIA

4.      

BENEA I (DOBROTĂ) LUCICA-VICTORIȚA

5.      

BOROȘ N. DANIELA

6.      

BUTNARIU V. (SAURER) FLORENTINA

7.      

CĂPRARU N. (BUDUR) VALERICA

8.      

CHIRICUȚA ȘT. (SAVIN) ALINA CRISTINA

9.      

CORCIOVĂ L. LAURENȚIU MIHAI

10.   

CRAFCENCO (CAZACU) GINA

11.   

CREȚU D. (BOGHIȚĂ) MARIANA EUGENIA

12.   

DINU T. (PETREA) ROXANA GABRIELA

13.   

DOBRE GH. (VOLOGA) VIOLETA

14.   

DUMITRAN C. NELU

15.   

GĂMAN A. OLIMPIA

16.   

ION D. (ANASTASIU) STELIANA

17.   

IORDACHE  N. VIOLETA

18.   

IORDACHE (VIZINTEANU) AURELIA

19.   

IVAȘCU T. (CĂUȘ) DANIELA

20.   

LEFTER M. (FULGER) TEODORA

21.   

MOCANELU H.  NICU DANIEL

22.   

MOCANU G. (DAMIAN) MARIA MAGDALENA

23.   

MOȘOLEA MIHNEA ȘTEFAN

24.   

NEAGU GH. (TUDOR) ALINA

25.   

NEDELCU P. (SMĂDU) MIRELA

26.   

PÂRVU I. (MORARU) ANA ROMICA

27.   

POPA I. (ȘERBAN) EUGENIA

28.   

ROLEA I. (CARAMAN) MIHAELA CRISTINA

29.   

ROTARU C. (NICOLAU-ROTARU) FLORINA

30.   

RUSU M. (AXENTE) MĂDĂLINA

31.   

SĂLCEANU GH. ADRIANA-ALINA

32.   

STRATINA GH. (NECOARĂ) OANA EMANUELA

33.   

TELETIN E. (MOCĂNELUL) MIHAELA

34.   

TELETIN E. DĂNUȚ

35.   

VASILE V. GEORGIANA

36.   

CRACEA S. (OSANU) MARLENA-CARMEN

37.   

CHIPER V. (LEONTE) MIRELA

38.   

RUSU I. VALENTIN

 

Nr.

Nume/prenume

1.      

ANTOHE D. VIOLETA

2.      

BALABAN N. CAMELIA MARIANA

3.      

BEJAN S. (BALICA) CRISTINA MARIA

4.      

BENEA I (DOBROTĂ) LUCICA-VICTORIȚA

5.      

BOROȘ N. DANIELA

6.      

BUTNARIU V. (SAURER) FLORENTINA

7.      

CĂPRARU N. (BUDUR) VALERICA

8.      

CHIRICUȚA ȘT. (SAVIN) ALINA CRISTINA

9.      

CORCIOVĂ L. LAURENȚIU MIHAI

10.   

CRAFCENCO (CAZACU) GINA

11.   

CREȚU D. (BOGHIȚĂ) MARIANA EUGENIA

12.   

DINU T. (PETREA) ROXANA GABRIELA

13.   

DOBRE GH. (VOLOGA) VIOLETA

14.   

DUMITRAN C. NELU

15.   

GĂMAN A. OLIMPIA

16.   

ION D. (ANASTASIU) STELIANA

17.   

IORDACHE  N. VIOLETA

18.   

IORDACHE (VIZINTEANU) AURELIA

19.   

IVAȘCU T. (CĂUȘ) DANIELA

20.   

LEFTER M. (FULGER) TEODORA

21.   

MOCANELU H.  NICU DANIEL

22.   

MOCANU G. (DAMIAN) MARIA MAGDALENA

23.   

MOȘOLEA MIHNEA ȘTEFAN

24.   

NEAGU GH. (TUDOR) ALINA

25.   

NEDELCU P. (SMĂDU) MIRELA

26.   

PÂRVU I. (MORARU) ANA ROMICA

27.   

POPA I. (ȘERBAN) EUGENIA

28.   

ROLEA I. (CARAMAN) MIHAELA CRISTINA

29.   

ROTARU C. (NICOLAU-ROTARU) FLORINA

30.   

RUSU M. (AXENTE) MĂDĂLINA

31.   

SĂLCEANU GH. ADRIANA-ALINA

32.   

STRATINA GH. (NECOARĂ) OANA EMANUELA

33.   

TELETIN E. (MOCĂNELUL) MIHAELA

34.   

TELETIN E. DĂNUȚ

35.   

VASILE V. GEORGIANA

36.   

CRACEA S. (OSANU) MARLENA-CARMEN

37.   

CHIPER V. (LEONTE) MIRELA

38.   

RUSU I. VALENTIN