Duminică 21 Oct 2018
Ce oferim
Ce oferim
Liceul nostru oferă elevilor numeroase oportunități.
Învăţăm
Învăţăm
...elevii noștri să devină azi, mai buni decât ieri.
label
Label FrancÉducation
Am obținut marca de calitate pentru învățământul bilingv francofon.
mai mult ...
Centru ECDL
Centru ECDL
Liceul nostru este centru acreditat ECDL.
mai mult ...
Concursuri
Concursuri
Concursuri organizate de CEVMG
mai mult ...
Informații privind anul școlar 2018-2019

Informații privind anul școlar 2018-2019

Festivitatea de deschidere a anului școlar 2018-2019 va avea loc luni, 10 septembrie,...

Curs de formare continuă  „Strategii Inovative de Predare a Disciplinei Opționale «Dezbateri, Oratorie și Retorică»”

Curs de formare continuă „Strategii Inovative de Predare a Disciplinei Opționale «Dezbateri, Oratorie și Retorică»”

Curs de formare continuă pentru cadre didactice „Strategii Inovative de Predare a...

  • Informații privind anul școlar 2018-2019

    Informații privind anul școlar 2018-2019

  • Curs de formare continuă  „Strategii Inovative de Predare a Disciplinei Opționale «Dezbateri, Oratorie și Retorică»”

    Curs de formare continuă „Strategii Inovative de Predare a Disciplinei Opționale «Dezbateri,...

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Repartizarea claselor pe sali

 

Sala

AM

PM

 

 

 

Parter

1

10 H (Popa Mioara)

9 I (Holba Cătălina)

2

12 E (Grecu Gabriela)

9 B (Albu Alecu)

3

10 G (Spătărescu Camelia)

11 E (Patriche Corina)

4

10 F (Mocanu Ion)

11 A (Colan Geanina)

5

12 A (Radu Marieta)

11 D (Enache Mioara)

6

10 D (Gaiu Magdalena)

9 C (Muscă Daniela)

7

10 J (Cojocaru Eleny)

9 H (Stoica Simona)

 

 

Etaj 1

11

10 A (Popescu Elena)

11 B (Toniţă Rodica)

12

10 L (Felea Camelia)

11 G (Atodiresei Sorin)

13

10 K (Maftei Eleonora)

9 D (Dinică Daniela)

14

10 E (Tănase Camelia)

9 E (Luchian Adeline)

16

11 C (Palade Victoria)

10 C (Gheorghiu Luana)

17

12 Dp (Popa Marilena)

11 H (Manolache Mihaela)

 

 

 

 

Etaj 2

21

12 G (Popovici Mirela)

9 K (Bodea Aurelia)

22

10 I (Turcescu Aurelia)

9 J (Irimia Oana)

23

12 D (Panaite Isabela)

9 M (Bârsan Adina)

34

12 F (Ciupitu Cristina)

9 F (Negraia Nicoleta)

26

10 B (Silvestrovici Wilma)

9 L (Hogea Geanina)

27

12 B (Călin Mihaela)

9 A (Constantin Nicoleta)

28

12 H (Turtă Maria)

14 Bs (Fanaca Vasilica)

29

12 C (Mitache Camelia)

9 G (Lungu Cristina)

30

13 Ap (Mihai)

11 F (Abuzătoaie Gabriela)

 

Corp laboratoare

Etaj 2

 

Sala  anexa

12 Ap (Alexa Lenuţa)

11 Ac (Horghidan Constantin)

Cabinet 1

12 Cp (Hritcu Carmen)

14 A seral (Axente Delia)

Cabinet 2

12 Bp (Lixandru Cristina)

11 Bc (Angheli Camelia)

Clasa plimbatoare

 

13 seral (Albert Mariuta)