Luni 29 Noi 2021
Tipărire

Bacalaureat 2012 - Repartizarea elevilor proba A

Scris de Atodiresei Sorin. Posted in Bacalaureat

ATENTIE!

În sala de examinare vor fi primiți doar absolvenții cu ținuta potrivită, respectiv pantaloni lungi clasici, cămașă de preferință albă, încălțăminte decentă (fără papuci, sandale etc).

 

Chiar dacă pe parcursul unei zile pot exista decalări minore în ceea ce privește ora de intrare, cei programați pe 11 vor intra pe 11, cei de pe 12 vor intra pe 12.

 

{tab-sala=Sala 1}

{tab=11 iunie 2012}

1 ALBU D ROBERT   ALEXANDRU XII - A 12-13
2 AMBROSE C IULIANA XII - E
3 ANDRAŞ L IONUŢ ALEXANDRU XII - C
4 ANIŢEI C ANA MARIA XII - A
5 APOSTU F GEORGIANA XII - E
6 APOSTU I ANDREEA   CAMELIA XII - D
7 ARHIRE C NICOLAE XII - E 13-14
8 AVRAM V MARIUS XII - E
9 BALAN D GEANINA XII - A
10 BALICA C   SIMONA-RAMONA XII - C
11 BASALIC F CLAUDIU   GEORGIAN XII - C
12 BERCEA G MARIA XII - E
13 BLEOJU L LUCIA RALUCA XII - C 14-15
14 BOLEA M IULIA ANDREEA XII - A
15 BRADEA M LĂCRĂMIOARA   GABRIELA XII - D
16 BRĂESCU G ANCA XII - A
17 BRICIU M COSTELA   MIRELA XII - A
18 BUHOCIU V   GEORGIANA-RAMONA XII - E
19 BUJOR G NICOLETA XII - E 15-16
20 BULUC M LUMINIŢA XII - E
21 BUNGHETU V EMANUELA   PETRUŢA XII - A
22 BUTE G VIOREL GABRIEL XII - A
23 CĂLMUC A FLORINA XII - E
24 CARAMAN G   BIANCA-LAURA XII - D
25 CHEŞCU D CLAUDIA XII - A 16-17
26 CHIVU T ADRIANA XII - D
27 CÎLICI C ADRIANA   MĂDĂLINA XII - A
28 CIOBANU I NICOLETA XII - C
29 COCEI C GINA XII - C
30 COJOCARU G GABRIEL   MIHAI XII - E
31 CONDURACHE S NINA   NICOLETA XII - C 17-18
32 CRĂIŢĂ R IONELA   DUMITRA XII - C
33 CRISTEA C ROXANA XII - E
34 CUCU I. IOANA-GEANINA XII - C
35 CUZA Ş ANDREEA   TEODORA XII - D
36 DĂNĂILĂ I EDUARD   MIHAI XII - D
37 DIACONU G AURORA   AURELIA XII - E 18-19
38 DOROBĂŢ M   GEANINA-MIHAELA XII - C
39 DORU M ANDREI SILVIU XII - D
40 DRĂGĂNICĂ D GABRIELA XII - C
41 DUCA I DANIELA XII - A
42 DULGHERU I NICOLETA   ALEXANDRA XII - C
43 DUMITRAŞCU G MIHAELA   ANGELA XII - D 19-20
44 DUMITRAŞCU M GEORGE XII - A
45 DUMITRU L.G. ANDREEA   RAMONA XII - A
46 FERU M ANDREI XII - C
47 FURIEŞU Ş BIANCA XII - A
48 GANEA V.R. ADRIAN   IONUŢ XII - E

{tab=12 iunie 2012}

49 GHINEŢ V   ANAMARIA XII - A 9-10
50 GOLOGAN S MARIA   DANIELA XII - A
51 GRECU I VICTOR   CIPRIAN XII - D
52 GURĂU T GABI-OCTAVIA XII - A
53 HAHUI V DANIELA   ALEXANDRA XII - A
54 ICHIM L FLORIN XII - E
55 IFRIM F DANIEL XII - C 10-11
56 IONESCU G. OANA XII - C
57 IONESCU N IULIA   ALEXANDRA XII - C
58 IORDACHE S ELENA   LILIANA XII - E
59 ISTRATE N ROXANA   IULIANA XII - E
60 IVAN D MIHAELA XII - A
61 IVAŞCU D ROBERTO   MARIUS XII - D 11-12
62 JIEAN S BOGDAN MARIAN XII - E
63 LAMBRINO N PAULA   RAMONA XII - C
64 LECA M ANA-MARIA XII - A
65 LUCA M MARIUS GABRIEL XII - D
66 LUPEA S OANA XII - C
67 LUPU C COSMIN ANDREI XII - C 12-13
68 LUPU M.C.   MANOLE-FLORIN XII - E
69 LUPU V ANGHELUŢĂ XII - E
70 MACOVEI L.G.   LĂCRĂMIOARA-ROXANA XII - E
71 MARIN C ANAMARIA XII - E
72 MARIN P ANDREEA   LILIANA XII - A
73 MIHAI S ANA MARIA XII - D 14-15
74 MOLDOVEANU P OANA XII - D
75 MUNTEANU D ANDREEA XII - A
76 MUNTEANU M GABRIELA   ELENA XII - D
77 MUNTENIŢĂ G MITRIŢA XII - D
78 NĂSTĂSACHE STOICA L   ALEXANDRU XII - D
79 NEAGU G ALINA IONELA XII - D 15-16
80 NEAGU V. ADRIAN XII - D
81 NECOARĂ N MĂDĂLINA XII - D
82 NEDU M GABRIEL XII - D
83 OANCĂ I ALINA-ELENA XII - A
84 PANAIT C ANDREI   ALEXANDRU XII - E
85 PANCU M OANA SIMONA XII - C 16-17
86 PARTENI S.A. CRISTINA XII - A
87 PARTENI S.A.   GEORGIANA XII - A
88 PĂUN N VIOLETA XII - D
89 PETREA M ANDREEA XII - E
90 PORCĂRAŞ I IULIA   SORINA XII - E
91 PRODAN G.F. ANA-MARIA XII - C 17-18
92 RACOVIŢĂ C. IONUŢ XII - E
93 RUGHI M IONUŢ-EMIL XII - E
94 RUSANDU D MARIANA XII - D
95 SAVA I ADRIANA XII - A
96 SCARLAT V ELENA XII - D
97 ŞERBAN I GEANINA XII - D 18-19
98 STAN G GABRIEL XII - A
99 STAN L ROXANA VALERIA XII - D
100 STAN N DIANA GABRIELA XII - C
101 STANCIU I   ELIZA-ALEXANDRA XII - A
102 STĂNCULEA M LIVIU   CĂTĂLIN XII - D
103 STĂNESCU C ELENA XII - E 19-20
104 STATE V ANCA MARCELA XII - E
105 STAVĂR I ANDREEA XII - D
106 TRANDAFIR M DIMACHE   DANIEL XII - E
107 UNGUREAN L.G. ANCA XII - A
Comisia nr. 1
prof. Cojocaru Eleny
prof. Dănăilă Laura

{tab-sala=Sala 2}

{tab=11 iunie 2012}

nr. Crt NUME_COMPLET CLASA Interval orar Ziua
1 ABALAŞI G ANDREI XII - G 12-13 11 iunie 2012
2 ALEXANDRU V DORIN XII - G
3 ANGHELUŢĂ S ELENA XIII - AP
4 ANTON D.R. ANDREEA XII - B
5 ARHIRE M LAURA XII - H
6 BALAN G ANI SILVIA XII - G
7 BORŞ L   MIHAELA-CAMELIA XII - B 13-14
8 BOŞMAGA F IRINA XIII - AP
9 BULGARU I GABRIELA XII - G
10 BUZDUGAN V IONELA XII - H
11 CĂLIMAN G   TATIANA-SIMONA XII - B
12 CERCEL P NICU XII - B
13 CHIVU C ALEXANDRA-CLAUDIA XII - B 14-15
14 CHIVU C ANAMARIA XII - B
15 CIOCOIU L MĂDĂLINA XII - B
16 CIORBĂ I ROXANA XII - B
17 COADĂ G   LILIANA-ALEXANDRA XII - B
18 CORCIOVĂ N MĂDĂLINA   GEORGIANA XII - B
19 COROI I SIMONA XII - B 15-16
20 DELIU G CRISTINEL XII - G
21 DIMA G FLORIN LUCIAN XII - B
22 DUŢU M VLAD ALEXANDRU XII - G
23 ENACHE V FLORINA XII - G
24 FANEA I GEORGE DANIEL XII - H
25 GAVRIL I GINA XIII - AP 16-17
26 GHEORGHIŢĂ G MIHAELA XII - B
27 GHEORGHIU G IONELA XII - G
28 GHERMAN N CORINA XII - B
29 GHILASĂ D ANCA   CLAUDIA XII - H
30 GRĂDINARU T   IULIANA-IONELA XII - B
31 GUNĂ M NICOLAE XII - H 17-18
32 ILIE M ANDREI XII - G
33 JITARU M LUCIA XIII - AP
34 LASCU N ANDREEA   NICOLETA XII - H
35 LAZĂR I   VALENTIN-EDUARD XII - G
36 LAZĂR S ALIN ANDREI XII - G
37 LOVIN D   MIHAELA-MIRUNA XII - H 18-19
38 MANOLE S BOGDAN   CRISTIAN XII - B
39 MIHAI S IULIANA   GEORGIANA XII - B
40 MIHĂILĂ D.L. CORINA   GEANINA XIII - AP
41 MIRON T ANDRA XII - H
42 MIRON V DOINA XII - G
43 MOCANU M FLORENTINA   NICOLETA XII - H 19-20
44 MORÎN T ALEXANDRU XII - H
45 MOROIANU A   IULIA-MARIA XII - H
46 MOVILĂ C CRINA   CĂTĂLINA XII - B
47 NEACŞU P OANA ELENA XII - B
48 NEJNIC C MĂDĂLINA XII - B

{tab=12 iunie 2012}

 

49 NICHITOV G   ANAMARIA XIII - AP 9-10 12 iunie 2012
50 OANCĂ M ANDREEA XII - H
51 OANCĂ M ELENIDA XII - B
52 PASCAL V IONICA XII - G
53 PAVEL V IONELA XIII - AP
54 PODAŞCĂ V   LAURA-DANIELA XII - B
55 POPA Ş.S.   ANDRA-CLAUDIA XII - B 10-11
56 POPA V.V. ANA MARIA XII - B
57 POPINIUC G MIHAELA   VALENTINA XII - B
58 PRICOPOAIA N   IONELA-ANDREEA XII - B
59 PROFIR I GEORGIANA   LAURA XII - G
60 PUNGĂ L GEORGIANA   ROXANA XII - H
61 RADU T GABRIELA   ALEXANDRA XII - H 11-12
62 STĂNCULEA V   MARIUS-GEORGIAN XII - B
63 STOIAN P ANDREI XII - G
64 STROE V.M.   ANA-MARIA-DANIELA XII - H
65 STROEA C VIOREL   ALEXANDRU XII - G
66 STROIA P ANDREEA   DANIELA XII - B
67 ŢOCU T ANDRA IONELA XII - B 12-13
68 TROFIN I   CAMELIA-ELENA XII - H
69 VÂNAGA M FABIANA   GABRIELA XII - H
70 VASILACHE-GRIGORIU G.   BOGDAN-ALEXANDRU XII - H
71 VELEA D MIRELA XII - B
72 VÎRGOLICI V MARIANA XII - H
73 VLAD A MARIA ANDRA XII - G
Comisia nr. 2
prof. Simona Stoica
prof. Huhulea Daniela

 

{tab-sala=Sala 3}

{tab=11 iunie 2012}

Nr. Crt NUME_COMPLET CLASA Interval orar
1 ALECU N ELENA AURELIA XIII - BP 12-13
2 ALEXĂ C GEORGIANA   MIHAELA XIII - CP
3 ALEXANDRU I ANA-MARIA XIII - CP
4 ALEXANDRU J VIORICA   VIOLETA XIII - CP
5 ANGHELUŢĂ I DRAGOŞ   RĂZVAN XII - F
6 AVANU N ADINA MIHAELA XII - F
7 AVRAM V.E.   MONALISA-AURORA XII - F 13-14
8 BALICA M.   SERGIU-FLORIN XII - F
9 BARBU N.J. CĂTĂLINA XIII - DP
10 BARBU V MARCELA XII - F
11 BARTOLI V IRINA XII - F
12 BASTON P CLAUDIA   MADALINA XIII - DP
13 BOZA D DIANA XIII - DP 14-15
14 BURGHELEA I SIMONA   GABRIELA XII - F
15 CALEAP M OANA-MARCELA XIII - BP
16 CAPRIŞ Z VIORICA XII - F
17 CAVAL I FLORENTINA   RALUCA XIII - BP
18 CHIPIRLIU D NINA   IONELA XIII - DP
19 CHIRIŢĂ G   GEORGIANA-ANDREEA XIII - CP 15-16
20 CÎŞLEANU T ADRIANA   LAURA XIII - BP
21 COCIUG S   DANIELA-GABRIELA XII - F
22 COSTIN A.G. GABRIELA   CRISTINA XIII - DP
23 CRIŞAN D CRISTIAN DAN XII - F
24 CRISTACHE I GEORGIANA XIII - BP
25 CROITORU V AURELIA XIII - CP 16-17
26 CURELARU M COSMIN XIII - BP
27 DIACONIŢA A.   LILIANA-LĂCRĂMIOARA XIII - CP
28 DICĂ C SÎNZIANA   ROXANA XIII - DP
29 DOBREA C GELU ANDREI XII - F
30 DUMINICĂ N ANAMARIA XIII - DP
31 ENACHE N GEORGE   CIPRIAN XII - F 17-18
32 ENE C GEORGIANA   MIRELA XII - F
33 FILOTE C NICOLETA   CONSTANŢA XIII - DP
34 GOLOGAN C ELISABETA XIII - CP
35 GRECU E LAURA   LĂCRĂMIOARA XII - F
36 GRIGORE V   GIANINA-ADRIANA XIII - BP
37 HAHUI C MIHAELA XIII - DP 18-19
38 HODOROGEA V GEORGETA XIII - DP
39 HOROIU C   SILVIA-GEORGIANA XIII - CP
40 IACOMI Ş ROXANA   MARIANA XIII - CP
41 ISTRATE I ALINA   CĂTĂLINA XII - F
42 IVAŞCU N   MIHAELA-CRISTINA XII - F
43 LĂCĂTUŞ I IONUŢ   MARIUS XIII - CP 19-20
44 LUNGU G DIANA-MARIA XIII - BP
45 MANEA I GABRIELA XII - F
46 MAROLA M VIOREL XII - F
47 MAZILU M.M. GABRIELA XIII - CP
48 MINGIREANU C TATIANA XIII - CP

{tab=12 iunie 2012}

49 MITU V   NICOLETA-VALENTINA XIII - CP
50 MOCANU Z.D. GABRIEL   NICUŞOR XIII - CP
51 MUNTEANU D SORINA   GABRIELA XIII - CP
52 NEAGU T IULIA XII - F
53 NIŢĂ N GEORGIAN   NICUŞOR XII - F
54 OPREA M MARIANA XIII - BP
55 PANAIT C GEORGIANA   LOREDANA XIII - CP
56 PANETTA I.G. SIMONA GABRIELA XIII - CP
57 PECHEANU Ş LEONARD   FLORENTIN XII - F
58 PITICAŞ I IONELA XIII - BP
59 POPA N ELENA XII - F
60 POSTOLACHE C SIMONA   ROXANA XIII - CP
61 SÎRBU P VIOLETA XIII - DP
62 SPĂTARU C GIORGIANA XIII - BP
63 SPÎNU F MARIANA XII - F
64 STRĂTULAT G ANAMARIA XIII - CP
65 STRATULAT G CORNELIA XIII - BP
66 STRECHE N DANIEL XIII - DP
67 STURZU G DRAGOŞ   ANDREI XIII - DP
68 TĂBĂCARU V   ELENA-ALEXANDRA XII - F
69 TALMACI G   VLAD-CRISTIAN XII - F
70 TUFĂ M.V. CRISTINA   ELENA XII - F
71 VINTILĂ G   ZENAIDA-VIOLETA XIII - BP
Comisia nr. 3
prof. Horghidan Constantin
prof. Abuzătoaie Gabriela

{tab-sala=Sala 4}

 

SALA 4
Nr. Crt NUME_COMPLET CLASA Interval orar
1 ASAFTEI G ALINA   VALENTINA XIV 12-13
2 BUDESCU G ION XIV
3 CRĂCIUN S ION MARIUS XIV
4 DUMITRAŞCU A COSMINA XIV
5 GHEORGHIEŞ V ALEN   MARCEL XII - R
6 MATEI N LEANA XIV
7 MUNTEANU G MARINELA XIV 13-14
8 PLEŞA S CRISTINA XIV
9 POPA I NICOLETA XIV
Comisia nr. 4
prof. Pletea Adriana
prof. Carp Monica

 

 sigla an

CONTACT

 

Galați, Str. Strungarilor Nr. 31

0236/446248

virgilmadgearu (la) yahoo.com