Joi 22 Noi 2018
Ce oferim
Ce oferim
Liceul nostru oferă elevilor numeroase oportunități.
Învăţăm
Învăţăm
...elevii noștri să devină azi, mai buni decât ieri.
label
Label FrancÉducation
Am obținut marca de calitate pentru învățământul bilingv francofon.
mai mult ...
Centru ECDL
Centru ECDL
Liceul nostru este centru acreditat ECDL.
mai mult ...
Concursuri
Concursuri
Concursuri organizate de CEVMG
mai mult ...
Informații privind anul școlar 2018-2019

Informații privind anul școlar 2018-2019

Festivitatea de deschidere a anului școlar 2018-2019 va avea loc luni, 10 septembrie,...

Curs de formare continuă  „Strategii Inovative de Predare a Disciplinei Opționale «Dezbateri, Oratorie și Retorică»”

Curs de formare continuă „Strategii Inovative de Predare a Disciplinei Opționale «Dezbateri, Oratorie și Retorică»”

Curs de formare continuă pentru cadre didactice „Strategii Inovative de Predare a...

  • Informații privind anul școlar 2018-2019

    Informații privind anul școlar 2018-2019

  • Curs de formare continuă  „Strategii Inovative de Predare a Disciplinei Opționale «Dezbateri, Oratorie și Retorică»”

    Curs de formare continuă „Strategii Inovative de Predare a Disciplinei Opționale «Dezbateri,...

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Repartizarea elevilor în clasa a 9-a an școlar 2015-2016

9A

FILIERA-TEHNOLOGICĂ -PROFILUL SERVICII-

ECONOMIC

Diriginte: Dănăilă Laura

Index

Numele elevului

1.      

AGACHE G. RALUCA SORINA

2.      

BĂLAN G. IULIANA ANDREEA

3.      

BOCĂNEŢ V. ANDREEA

4.      

BORŞ S. TEODOR LAURENŢIU

5.      

BUCUR AE. ANDREEA LIDIA

6.      

BUCUR AE. MARIUS EMILIO

7.      

CIUCĂ V. ALINA SIMONA

8.      

CONSTANTIN M. IULIANA ANDREIA

9.      

CRĂCIUN ID. MĂDĂLINA

10.  

CROITORU C. CRISTINA IRINA

11.  

DRAGOMIR C. ALIN IONUŢ

12.  

FILIUTA E. MARTA

13.  

HILOHI G. ALEXANDRA ADINA

14.  

HOHOTĂ D. TEODORA DOINA

15.  

ILIE-BANTAȘ G. COSMIN GEORGE

16.  

INCI K. GUNES

17.  

IONIȚĂ A. SEBASTIAN

18.  

JALBĂ C. BEATRICE GABRIELA

19.  

LUCA M. IOANA DENISA

20.  

LUNGU D. IULIAN

21.  

MARIN P. ALIN ALEXANDRU

22.  

MIHAI V. CLAUDIA IONELA

23.  

MIHĂILĂ V. REMUS ANDREI

24.  

MILEA D. COSMIN MIHAI

25.  

NEAGU T. LIVIA PETRICA

26.  

NECULAI P. MIRELA GEORGIANA

27.  

NEDELCU N. CRISTINA

28.  

NICĂ D. MARIA ZÎNICA

29.  

PODASCA G. MIHAI IONUT

 

9B

FILIERA-TEHNOLOGICĂ -PROFILUL SERVICII-

ECONOMICE

Diriginte: Alexa Lenuța

Index

Numele elevului

1.      

ALEXANDRU M. RĂZVAN IULIAN

2.      

BASARAB C. COSMIN

3.      

BOGHIU A. FLORINA

4.      

BOSOI I. RALUCA IULIA

5.      

BOZA D. ROBERT FLORIN

6.      

BULIMAR I. ALEXANDRA DORINA

7.      

CIMPOEȘU C. ALEXANDRA

8.      

DINICUTA T. ANDREI ALEXANDRU

9.      

DOCA F. ALEXANDRU CRISTIAN

10.  

GHEORGHE M. ALEXANDRU IONUŢ

11.  

GHEORGHIȚĂ I. CĂTĂLIN FLORIN

12.  

GOLOGAN M. CRISTINA ELENA

13.  

HRISTEA MG. IULIAN EDUARD

14.  

LUNGU V. ELENA MĂDĂLINA

15.  

MANOLE GH. CLAUDIU EDUARD

16.  

MILEA D. GEANINA MARIA

17.  

OPRIȘAN F. RALUCA GABRIELA

18.  

PAL A. LUIZA KRISTINA

19.  

PĂDURARU V. VALENTINA IULIANA

20.  

POSTOLACHE G. DANIEL PAUL

21.  

PRISECARU C. COSMIN CLAUDIU

22.  

RINJA I. ADINA DANIELA

23.  

SÎRBU E. DIANA

24.  

TANVUIA D. ALEXANDRU GABRIEL

25.  

TECUCEANU I. DENISA RAMONA

26.  

TINJALA P. ANDREEA MADALINA

27.  

ZAHARIA -. MARIA ALEXANDRA

28.  

COMAN C. ANDREI

9C

FILIERA-TEHNOLOGICĂ -PROFILUL SERVICII-

TURISM SI ALIMENTATIE BILINGV FRANCEZA

Diriginte: Mitache Camelia

Index

Numele elevului

1.      

AGACHI P. MIRELA MIHAELA

2.      

ARION G. ANDREEA

3.      

AURSEI N. ANI DANIELA

4.      

BOBARU M. ALEXANDRA ANDREEA

5.      

BORȘAN T. MARINA LIVIA

6.      

BUJENIŢĂ C. TEODORA ALARA

7.      

CATAN L. MĂDĂLINA

8.      

CĂUȘ D. FIORELLA PILAR

9.      

CERNIȘOV C. DIANA ELENA

10.  

CHIRCU D. CĂTĂLIN IONUȚ

11.  

CIREȘ C. ANA MARIA VIOLETA

12.  

COJOCARU M. ALEXANDRA

13.  

COSTIANU M. BOGDAN FLORIN

14.  

GRECU L. GEORGE CONSTANTIN

15.  

GRIGORE D. ANDREEA SIMONA

16.  

HURDUC I. VALENTINA

17.  

JASCU C. VLAD COSMIN

18.  

LIXANDRU R. DELIA

19.  

MARIESCU M. SIMONA

20.  

MIRCIA N. AURELIA GEORGIANA

21.  

MOCANU M. IRINA ELENA

22.  

PATRICHE A. DIANA ELENA

23.  

SĂCĂREANU D. ROBERT ANDREI

24.  

SĂNDUCĂ M. ANA MARIA

25.  

STANCIU V. DRAGOS LIVIU

26.  

TOMA A. ANDREI

27.  

ZAINEA S. ADRIAN MIHĂIȚĂ

 

9D

 

FILIERA-TEHNOLOGICĂ -PROFILUL SERVICII-

ECONOMIC

Diriginte: Vlasie Ramona

Index Numele candidatului

1.

AGACHE M. ANA MARIA

2.

ALEXE I. ANA MARIA

3.

ANDREI GH. ANGELO IONUT

4.

AVRAM V. LAURENŢIU IONUŢ

5.

BADARAU G. MARICICA

6.

CIURARU D. TEODOR LAURENŢIU

7.

CANDACHIA A. MIHAELA

8.

CHIRITA Z. IONELA ANDREEA

9.

COSOREANU D. ISABELLA

10.

CULACHE G. IONELA VALENTINA

11.

DRAGOȘ G. ANDI FLORINEL

12.

DRĂGAN I. MIREL IULIAN

13.

EPURE S. AURA NICOLETA

14.

IONICA G. IULIANA

15.

MIRICĂ M. LAURENȚIU IONUȚ

16.

NECULA D. ANA MARIA

17.

NISCOVEANU A. MARIA ALEXANDRA

18.

PAŢILEA AE. SORIN ANDREI

19.

PĂUN G. ALEXANDRA DANIELA

20.

POPA N. DENISA ADRIANA

21.

SURUIANU D. IONUȚ FLORIAN

22.

TĂNASE C. ELENA

23.

TEOHAR G. MINODORA GABRIELA

24.

TOMA D. IONEL IONUŢ

25.

TOTOLICI GH. MARIELENA DIANA

26.

TUDOR D. ANA MARIA

27.

VÎLCIU Ș. CĂTĂLIN

28.

ZAMFIR S. IONEL MARIAN

9E

 

FILIERA-TEHNOLOGICĂ -PROFILUL SERVICII-

ECONOMIC

Diriginte: Luchian Adeline

Index

Numele elevului

1.      

ANTOHI E. COSMIN ALEXANDRU

2.      

BÎTLAN I. MIHAELA CORINA

3.      

BUDA T. THEODORA ELISZABETHA

4.      

BUTESEACĂ J. ALEXANDRU

5.      

CHIVU A. COSMINA GEANINA

6.      

DIMOFTE C. VALENTIN

7.      

DRUŢĂ N. VIOLETA ALEXANDRA

8.      

LUPU T. BIANCA ANDREEA

9.      

MIRICĂ D. VIOLETA MĂDĂLINA

10.  

MIRON C. MARIUS GABRIEL

11.  

NEAGU E. LORIN VIOREL

12.  

OUAAZIZ B. IOAN

13.  

PARASCHIV L. BIANCA IOANA

14.  

PETREA C. OANA TITIANA

15.  

POPA C. ANDREI DORIN

16.  

PORUŞCHI P. ALIN DORIAN ANDREI

17.  

POSTU C. ANDREEA

18.  

PURICE G. MĂDĂLINA NICOLA

19.  

RĂŞCANU D. MARILENA DORINA

20.  

SANDU V. ROXANA ELENA

21.  

SIMION M. SONIA LACRĂMIOARA

22.  

STANCIU L. NICOLAE GEORGE

23.  

ȘERBAN I. COSMIN

24.  

ȘERBAN I. GABRIEL

25.  

ȘTEFAN V. CLAUDIA

26.  

TĂNASE T. IONELA DENISA

27.  

TUDORACHE I. IULIAN

28.  

VARNALE V. MARIA ANDREEA

9F

 

FILIERA-TEHNOLOGICĂ -PROFILUL SERVICII-

ECONOMIC

Diriginte: Călin Mihaela

Index

Numele candidatului

1.      

ARGHIR GURĂU F. ANDREI

2.      

BALCANU V. IOAN

3.      

BÎLHAC SCUTARU ST. ALEXANDRU

4.      

BOZA GH. EMIL COSMIN

5.      

CARP G. LAVINIA GABRIELA

6.      

CONSTANTIN S. IOANA

7.      

CULACHI I. CĂTĂLIN

8.      

ENCIU S. DENISA LOREDANA

9.      

GROSU G. NICOLA ANDREI

10.  

HĂBELEA I. MĂDĂLINA IONELA

11.  

IGNAT E. MIRELA FLORENTNA

12.  

ION S. ALEXANDRU

13.  

LATCAN I. ANDREEA ALEXANDRA

14.  

LEPĂDATU P. DOMINIC EUSEBIU

15.  

MANOLIU AG. ANDRA

16.  

MARDARE F. COSMINA CLAUDIA

17.  

MARICA P. MARIA ALEXANDRA

18.  

MAXIM V. ALEXANDRU

19.  

MIRON M. DANIELA GEORGIANA

20.  

MUNTEANU I. LUCIA BIANCA

21.  

NEACŞU C. SIMONA ELENA

22.  

NEACŞU F. OANA-CĂTĂLINA

23.  

PANAIT E. CRISTINA

24.  

PINTILIE S. VALENTIN

25.  

POALELUNGI VG. CARLA AURELIA

26.  

SÎRBU D. SILVIU CRISTIAN

27.  

TELEGAN C. BIANCA MARIA

28.  

TIMU F. NADIA COSMINA

9G

 FILIERA-TEHNOLOGICĂ -PROFILUL SERVICII-

ECONOMIC

Diriginte: Radu Marieta

Index

Numele elevului

1.      

ADĂMACHE C. MIHAI

2.      

AMARIEI L. MIHAELA

3.      

BARDAȘ V. FLORINA

4.      

BOTEZATU M. CĂTĂLIN ROBERT

5.      

CĂLIN G. DANIELA

6.      

CIOROI S. CRISTINA

7.      

CODREANU N. ANGELA

8.      

DĂNUȚĂ I. DIANA

9.      

DIMOFTE F. GIULIA MARIA

10.  

DRAGOMIR II. DAIANA MARIA

11.  

DUMITRACHE V. COSMINA RAMONA

12.  

FILIMON M. FLORINA DIANA

13.  

FRÂNCULESCU GC. DANIEL

14.  

FURTUNĂ A. ALEXANDRA GABRIELA

15.  

GHEORGHE I. IUSTIN

16.  

GUTEŞ C. COSMIN MIHAI

17.  

HONDRILĂ I. RĂZVAN MARIAN

18.  

IFRIM M. ANDREI GABRIEL

19.  

LIFICIU P. VALENTIN CRISTIAN

20.  

MAZILU N. IRINA HRISTINA

21.  

MORUN ȘT. CORINA MARILENA

22.  

NEDELCU GH. EDUARD

23.  

PALADE G. LEONARD VIOREL

24.  

PANDELE GD. GABRIEL CELESTIN

25.  

PROCA I. GEORGE ALIN

26.  

RACOVIŢĂ L. GEORGIANA

27.  

SASU A. GEORGE

28.  

SIMION A. LORENA ELENA

9H

 FILIERA-TEHNOLOGICĂ -PROFILUL SERVICII-

COMERȚ

Diriginte: Carp Monica

Index

Numele elevului

1.      

ALEXANDRU MN. ANDREEA ALINA

2.      

AVĂDANEI M. RĂZVAN MIHAI

3.      

BASALIC M. NELA MIHAELA

4.      

BERGHEȘ T. CRISTINA DENISA

5.      

CALIN C. MARINA FANICA

6.      

CARAIMAN C. CIPRIAN DĂNUŢ

7.      

CARAIMAN C. ANDREI BOGDAN

8.      

CIOBANU M. GABRIELA

9.      

COŞERIU I. IOAN VLĂDUŢ

10.  

DODU A. OANA ALEXANDRA

11.  

FRATITA H. MIHAELA VALENTINA

12.  

GHEORGHE C. DAN ALEXANDRU

13.  

GHINPU GH. BIANCA ANDREEA

14.  

HUZUM G. CRISTINA IONELA

15.  

IANCU I. VALENTINA MARIANA

16.  

ISACILA A. DIANA IULIA

17.  

LECA N. ANDREEA AURELIA

18.  

MARȚUNEAC AD. ANDREI

19.  

MOVILĂ G. OANA ANCA

20.  

NECULA M. IANIS ANDREI

21.  

NECULA M. RONY

22.  

OLTEANU I. BOGDAN ANDREI

23.  

ONCIU M. CARMEN IOANA

24.  

ROŞCAN D. ALEXANDRU ALIN

25.  

SAVA C. ALEXANDRA LUMINIŢA

26.  

SINCA F. IOANA GEORGIANA

27.  

SINEAVSCHI M. GEORGIANA

28.  

SPIRIDON G. CLAUDIU GABRIEL

29.  

VĂTĂMANU C. DENISA ANDREEA

30.  

CARAGHIULEA C. GINO GABRIEL

9I

 FILIERA-TEHNOLOGICĂ -PROFILUL SERVICII-

COMERȚ

Diriginte: Toma Margareta

Index

Numele elevului

1.      

ACSINTE V. RALUCA GEORGIANA

2.      

ANDONE F. MIRCEA GABRIEL

3.      

ANGHEL T. CARMEN BIANCA

4.      

BONEF V. BIANCA ANDRADA

5.      

BORDEEANU C. COSMIN

6.      

BORS R. BOGDAN COSMIN

7.      

BOSCU F. DANIEL

8.      

BUȚUCANU I. ADRIAN CLAUDIU

9.      

CATANA L. ALIDA FLORINDA

10.  

CHIRILA -. IULIAN GABRIEL

11.  

CHIRIŢĂ V. GEANINA GABRIELA

12.  

CIORÎŢĂ M. GABRIEL

13.  

COSTACHE C. ROXANA MARIANA

14.  

COSTEA C. MARIO ROBERT

15.  

CUCU VP. PAUL FLORIN

16.  

GAWHAR A. RALUCA AMIRA

17.  

IOVIȚĂ NV. ROBERT CRISTIAN

18.  

MARCU M. ANDRA SIMONA

19.  

MIHALCIA F. TINA

20.  

MOISE C. COSMINA IULIANA

21.  

NEDELCU G. ANDREEA

22.  

NEICU F. ANDREI ALEXANDRU

23.  

PANAIT M. FLORINA TEODORA

24.  

RISTICI L. IONUȚ COSTEL

25.  

VASILE C. AURELIAN

26.  

VLAHOU P. ELEFTERIA ALEXANDRA

27.  

VOICU V. IONUŢ NARCIS

28.  

VULPOI G. ALEXANDRU MARIAN

29.  

CORANGĂ ȘL . SIMONAMARIANA

30.  

NECOARA G. ANGEL ALEXANDRU

9K

 FILIERA-TEHNOLOGICĂ -PROFILUL SERVICII-

TURISM ȘI ALIMENTAȚIE

Diriginte: Mihai Livia

Index

Numele candidatului

1.      

ARFIRE M. VERONICA

2.      

COJOCARU A. NICOLETA MIHAELA

3.      

CONSTANTIN L. OCTAVIAN

4.      

CORNEA F. MARIUS VALENTIN

5.      

DRAGOMIR GH. RĂZVAN PAUL

6.      

DUMITRIU ML. BEATRICE MARINA

7.      

ENACHE N. BOGDAN ROBERT

8.      

GIOGLOVAN D. ALEXANDRA IOANA

9.      

GIURGEA VL. ANDREI GABRIEL

10.  

HODOROGEA Ș. CARMEN

11.  

IONAȘCU I. CRISTINA CORINA

12.  

LIŞIŢĂ G. LOREDANA MIRUNA

13.  

MACOVEI GJ. INGRID ALEXANDRA

14.  

MEHEDINŢIU C. MIRUNA CRISTINA

15.  

MIHALACHE G. MARIUS

16.  

MISTREANU G. ANA MARIA

17.  

MUNTEANU V. IOANA DANIELA

18.  

PĂDURARU M. MIHAIȚĂ ȘTEFAN

19.  

PETRACHE G. ANDREEA GABRIELA

20.  

PUNGAN R. REMUS GEORGIAN

21.  

SCARLAT GF. TUDOR ȘTEFAN

22.  

STAN N. ANDRA ELENA

23.  

STRATON C. TIBERIU RADU

24.  

TACU R. ELIANA MONALISA

25.  

TOADER L. CĂTĂLIN IONUȚ

26.  

TOADER S. MIHAI

27.  

VRABIE V. MARIUS ALEXANDRU

28.  

ZAHARIA M. ROBERT SEBASTIAN

29.  

GHEROGHIȚĂ I. DRAGOȘ IOAN

30.  

ENACHE A. DENISA MARIA

9J

 FILIERA-TEHNOLOGICĂ -PROFILUL SERVICII-

TURISM ȘI ALIMENTAȚIE

Diriginte: Gheorghiță Ion

Index

Numele candidatului

1.      

ANDRIES G. ANDREI

2.      

ANGHEL P. IRINA

3.      

BORCEA DG. ANDRA NICOLETA

4.      

CĂLIN M. MĂDĂLINA ANDREEA

5.      

CHIVU V. LOREDANA GABRIELA

6.      

CIUBOTARIU L. MARIAN

7.      

COMAN D. LILIANA COSMINA

8.      

CRĂCIUN M. MIRUNA ALEXANDRA

9.      

DUMBRAVĂ P. DARIA ANDREEA

10.  

FOTACHE R. RADU CHRISTIAN

11.  

GANEA I. ALEXANDRU MIHĂIŢĂ

12.  

GRIGORAȘ I. SPERANȚA LOREDANA

13.  

ILIE M. ANDREEA

14.  

MILEA D. BIANCA CRISTIANA

15.  

MOISE M. ADRIAN EDUARD

16.  

MOTOC M. ROBERT FLORENTIN

17.  

POPA GH. LAVINIA

18.  

POTRIVITU M. ANDREEA

19.  

PUIU S. MARIUS ALIN

20.  

RADU V. MĂDĂLINA ELENA

21.  

RUSIN M. GEORGE RAUL

22.  

SBÎRNĂ V. RALUCA ANDREEA

23.  

SIMION I. RODICA ANDREEA

24.  

STAN I. MARICEL BOGDAN

25.  

TUDORACHI M. DENISA GEANINA

26.  

VÎRLAN D. RĂZVAN GABRIEL

27.  

VOICU S. GEORGE VALENTIN

28.  

MARCU M. ANDREEA MARIA

29.  

BOBOCICĂ V. CRISTINA LENUȚA

30.  

BĂLĂU I. IONUȚ GABRIEL

Școala profesională

 ȘCOALA PROFESIONALĂ

SPECIALIZAREA: BUCĂTAR

Diriginte: Gheorghiu Livia

Index Numele candidatului

1.

Alexandru F. Raluca Anca

2.

Boldișor S. Cristiana Teodora

3.

Căldăraru V. Reveica Iuliana

4.

Cojocariu P. Nicoleta Laura

5.

Costin G. Diana

6.

Croitoru -. Andreea Valentina

7.

Cursaru N. Angela Alexandra

8.

Dăsianu G. Nicoleta

9.

Dima S. Alexandru Florin

10.

Găvan – Adina Elena

11.

Giușcă – Mario Valentin

12.

Hodorogea D. Mihaela Claudia

13.

Iftemie G. Laurențiu Lili

14.

Olaru V. Claudia Gabriela

15.

Pacoi M. Geanina Cristina

16.

Panaite I. Elena

17.

Potoroaca V. Sorina Elena

18.

Samiș I. Georgiana Claudia

19.

Sbîrnă V. Roxana Alexandra

20.

Scutaru – Marilena Antonia

21.

Sîrbu V. Elena

22.

Sîrbu V. Ion Liviu

23.

Ștefănescu N. Ana-Maria

24.

Vrânceanu V. Carmen